Ziyaretçi Defteri

Yetiştirdiklerimiz

Andıklarımız

Resim Albümleri

senlikbanner

  • Özgür ALTUNTAŞ Adına Yapılan Hayrat Çeşmesi-27
  • Seyit AKSOY'un Objektifinden Köyümüz Manzaraları (2018)-3
  • 2008 Abdilli Birlik Şenliği-84
  • Abdilli Köyümüzden Resimler (2013)-15

Osman GunerKöyümüz halkından Osman GÜNER (Osman Çavuş)  06.06.2019 Perşembe günü 96 yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Boğazlıyan'daki Aile mezarlığında toprağa verilmiş olup, merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 

Latife KoseKöyümüz halkından Latife KÖSE 05.04.2019 Cuma günü ... yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Köyümüzdeki Aile mezarlığında toprağa verilmiş olup, merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

adaviye uralKöyümüz halkından Adaviye URAL tedavi gördüğü İstanbul'daki hastanede  85 yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Cuma günü (18.01.2019) Abdilli Köyündeki Aile mezarlığında Öğle namazından sonra toprağa verilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

muruvet koseKöyümüz halkından Almanya'da ikamet eden Mürüvet KÖSE ... yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Cumartesi günü (05.01.2019) Abdilli Köyündeki Aile mezarlığında toprağa verilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

bosresimKöyümüz halkından Mustafa ÖZTÜRK Kayseri'de geçirdiği Kalp rahatsızlığı sonucu 21.11.2018 günü 75 yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Bugün (22.12.2018) İkindi Namazından sonra Abdilli Köyündeki Aile mezarlığında toprağa verilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

bosresimKöyümüz halkından Emekli Öğretmen Hocamız Ali İhsan ASLAN geçirdiği rahatsızlık sonucu 21.11.2018 günü ... yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Abdilli Köyündeki Aile mezarlığında toprağa verilmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

Köyümüzde Yapılan Hizmetler.

Kimler Online

106 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Üye Girişi

Rahmetle Andıklarımız

Son Eklenen Video

Haberler

Ziyaretçiler

Tansu
Yozgatımızın her yeri ayrı cennet. http://www.kaptancelik.com/urun-kategori/celik-halat/ ailesi olarak ziyaret ettik ve çok beğendik.
feyzanur
Sitenizin tasarımı çok şık olmuş. Tebrikler. www.kolaytatlitariflerim.com
Metin Polat
Köyümüz çok güzel herkese ayrı ayrı selamlar. www.metinpolat.av.tr
Onur Kapucuoğlu
Memleketinin her köşesi cennet. http://duzce.edu.tr/yonetim-bilisim-sistemleri ailesi olarak bu ülkeye hizmet eden herkese teşekkürü borç biliriz.
Selman Kaya
BENİM KÖYÜM Baharda şenlenir bağı, bahçesi Kokusu başkadır benim köyümün Unutturur adama gamı, kederi Havası başkadır benim köyümün XXX Akşam olur herkes döner evine Can ...
JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com