Ziyaretçi Defteri

Yetiştirdiklerimiz

Andıklarımız

Resim Albümleri

Köyümüzde Güneş Enerji Sisteminin Kurulması

gunes enerji

Köyümüz camii, mezarlık, çeşme sularından kaymakamlık tarafından başlatılmış olan güneş enerji sistemiyle ücretsiz olarak faydalanacaktır. Proje %60 hibe %40 köy halkımız tarafından karşılanacaktır.Köy halkımıza düşen %40 ödenmesi gereken miktar Mustafa Çankaya önderliğinde köy halkından oluşturulan heyet tarafından toplanmaya başlamıştır. Köy ve şehirlerde yaşayan hemşerilerimi projenin biran evvel faaliyete geçilmesi adına destek vermeye davet ediyorum. Şimdiden tüm emeği geçen halkımıza şükranlarımı sunarım.
  
Abdilli Köyü Muhtarı
Mehmet YILMAZ
 

Nigar AslanogluKöyümüz Sakinlerinden Nigar ASLANOĞLU rahatsızlığı sonucu 16.04.2024 günü ... yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştur. Köyümüzdeki aile mezarlığına 17.04.2024 Çarşamba günü defin edilecektir, Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

Kemal Yilmaz

Köyümüz Sakinlerinden Emekli Astsubay Kemal YILMAZ rahatsızlığı sonucu 09.02.2024 günü 86 yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştur. Köyümüzdeki aile mezarlığına 10.02.2024 günü defin edilmiş olup, Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

Köyümüz Sakinlerinden Emekli Öğretmen Kemal KÖSE rahatsızlığı sonucu 30.12.2023 günü ... yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştur. Köyümüzdeki aile mezarlığına defin edilmiş olup, Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

yasar mehmet yildirimKöyümüz Sakinlerinden Yaşar Mehmet YILDIRIM rahatsızlığı sonucu 16.05.2023 günü ... yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştur. Köyümüzdeki aile mezarlığına defin edilmiş olup, Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

bosresimKöyümüz Sakinlerinden Celal AKSOY'un eşi Nispet AKSOY rahatsızlığı sonucu 05.05.2023 günü ... yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştur. Köyümüzdeki aile mezarlığına defin edilmiş olup, Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

Nafure  YildirimKöyümüz Sakinlerinden Nafure YILDIRIM rahatsızlığı sonucu 27.04.2023 günü ... yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştur. Köyümüzdeki aile mezarlığına defin edilmiş olup, Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

  • 2008 Abdilli Birlik Şenliği-18
  • Abdilli Köyümüzden Resimler (2013-2) -79
  • Abdilli Köyümüzden Resimler (2013-2) -18
  • 2008 Abdilli Birlik Şenliği-80

Köyümüzde Yapılan Hizmetler.

Kimler Online

698 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Üye Girişi

Rahmetle Andıklarımız

Son Eklenen Video

Haberler

Ziyaretçiler

Tansu
tebrik mesajı
Yozgatımızın her yeri ayrı cennet. http://www.kaptancelik.com/urun-kategori/celik-halat/ ailesi olarak ziyaret ettik ve çok beğendik.
Salı, 24 Nisan 2018
feyzanur
tebrikler
Sitenizin tasarımı çok şık olmuş. Tebrikler. www.kolaytatlitariflerim.com
Pazartesi, 21 Ağustos 2017
Metin Polat
www.metinpolat.av.tr
Köyümüz çok güzel herkese ayrı ayrı selamlar. www.metinpolat.av.tr
Pazartesi, 14 Ağustos 2017
Onur Kapucuoğlu
Emeğinize sağlık
Memleketinin her köşesi cennet. http://duzce.edu.tr/yonetim-bilisim-sistemleri ailesi olarak bu ülkeye hizmet eden herkese teşekkürü borç biliriz.
Pazar, 14 Mayıs 2017
Selman Kaya
Köy Şiiri
BENİM KÖYÜM Baharda şenlenir bağı, bahçesi Kokusu başkadır benim köyümün Unutturur adama gamı, kederi Havası başkadır benim köyümün XXX Akşam olur herkes döner evine Can ...
Çarşamba, 22 Mart 2017
JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com