Ziyaretçi Defteri

Yetiştirdiklerimiz

Andıklarımız

Resim Albümleri

mezar banner

Köyümüz Sakinlerinden Harun TÜRKMEN rahatsızlığı sonucu 13.02.2021 günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Köyümüzdeki aile mezarlığına defin edilmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

ibrahim alimKöyümüz Sakinlerinden Antalya'da ikamet eden İbrahim ALİM rahatsızlığı sonucu 19.12.2020 günü  hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 

 

 

 

Galip KoseKöyümüz Sakinlerinden İstanbul'da ikamet eden Galip KÖSE rahatsızlığı sonucu 27.11.2020 günü  hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

Fahrettin GunerKöyümüz Sakinlerinden Avusturya'da yaşayan Fahrettin GÜNER rahatsızlığı sonucu 25.11.2020 günü  hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 26.11.2020 Perşembe günü Abdilli Köyü aile mezarlığında toprağa verilecektir, merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

Hayri YilmazKöyümüz Sakinlerinden Eski Muhtar Hayri YILMAZ Kalp krizi sonucu 07.07.2020 Salı günü 68 yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 08.07.2020 Salı günü Abdilli Köyü aile mezarlığında toprağa verilmiştir, merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

Haci OzturkKöyümüz Sakinlerinden Hacı ÖZTÜRK rahatsızlığı sonucu 06.07.2020 Pazartesi günü 68 yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 07.07.2020 Salı günü Abdilli Köyü aile mezarlığında toprağa verilmiştir, merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

  • 2019 Abdilli Köyü 3. Şenlik Resimleri-35
  • Açıklama: 2019 Abdilli Köyü 3. Birlik Şenligi Resimleri
  • 2008 Abdilli Birlik Şenliği-16
  • Mezarlık Duvar Çalışmaları-29
  • Abdilli Köyü Haziran 2014-1

Köyümüzde Yapılan Hizmetler.

Kimler Online

187 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Üye Girişi

Rahmetle Andıklarımız

Son Eklenen Video

Haberler

Ziyaretçiler

Tansu
Yozgatımızın her yeri ayrı cennet. http://www.kaptancelik.com/urun-kategori/celik-halat/ ailesi olarak ziyaret ettik ve çok beğendik.
feyzanur
Sitenizin tasarımı çok şık olmuş. Tebrikler. www.kolaytatlitariflerim.com
Metin Polat
Köyümüz çok güzel herkese ayrı ayrı selamlar. www.metinpolat.av.tr
Onur Kapucuoğlu
Memleketinin her köşesi cennet. http://duzce.edu.tr/yonetim-bilisim-sistemleri ailesi olarak bu ülkeye hizmet eden herkese teşekkürü borç biliriz.
Selman Kaya
BENİM KÖYÜM Baharda şenlenir bağı, bahçesi Kokusu başkadır benim köyümün Unutturur adama gamı, kederi Havası başkadır benim köyümün XXX Akşam olur herkes döner evine Can ...
JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com