Ziyaretçi Defteri

Yetiştirdiklerimiz

Andıklarımız

Resim Albümleri

mezar banner

noterNoter işlemlerini yaptırmak için pazartesiyi beklemek hem noterde iş yoğunluğu yaratan hem de iş süreçlerini uzatan bir durumdu. Yeni düzenleme ile nöbetçi noterler geliyor. İkinci el otomotiv sektörünün talepleri arasında nöbetçi noterler her zaman en üst sıralarda oldu.

Otomotiv alım-satım işlemlerinin gerçekleştirilmesi, yasal olarak noter onayıyla yapılıyor. Yasa dahilinde plaka değişikliği ve ruhsat işlemleri için de bu noterlere başvurulacak. Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, nöbetçi noterlik sistemi geleceğini açıkladı.

İkinci el oto galerisi işletenler, araç almak ve satmak isteyenler genel olarak karardan memnun. Özellikle büyük şehirlerde galeri işletenler galericiler, şehir dışından gelen müşterileriyle de daha kolay ticaret yapma imkanı bulacaklar.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımız cumartesi notere gidebilecek, pazar notere gidebilecek. Nöbetçi eczane gibi nöbetçi noterlikte işlemini yapacak, tespitini yapacak, vekaletini verecek, sözleşmesini yapacak. Ticari, ekonomik, bireysel hayatta, araç alacak, satacak, ev alacak... Ne yapacaksa, bu anlamda hayatı kolaylaştıran iş ve işlemleri geliştirmeyi hedefliyoruz. Bu konuda hazırlıklarımızı noterlerimizle birlikte yapıyoruz. Çok yakın zamanda bu ve benzeri, yargının güçlenmesini sağlayacak, hakim savcılarımızın teminatını, bağımsızlığını, tarafsızlığını, avukatlarımızın savunma hakkını daha da güçlendirecek, vatandaşlarımızın hak arama yollarını daha da artıracak, hızlandıracak, adalete erişimi daha da güçlendirecek, yargıya güveni artıracak hedeflerimizi kamuoyuyla yakın zamanda paylaşacağız.” ifadesini kullandı.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

  • Abdilli Köyümüzden Resimler (2013)-26
  • 2008 Abdilli Birlik Şenliği-115
  • Abdilli Köyü Haziran 2014-4
  • Abdilli Köyümüzden Resimler (2013-2) -85

Köyümüzde Yapılan Hizmetler.

Kimler Online

151 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Üye Girişi

Rahmetle Andıklarımız

Son Eklenen Video

Haberler

Ziyaretçiler

Tansu
Yozgatımızın her yeri ayrı cennet. http://www.kaptancelik.com/urun-kategori/celik-halat/ ailesi olarak ziyaret ettik ve çok beğendik.
feyzanur
Sitenizin tasarımı çok şık olmuş. Tebrikler. www.kolaytatlitariflerim.com
Metin Polat
Köyümüz çok güzel herkese ayrı ayrı selamlar. www.metinpolat.av.tr
Onur Kapucuoğlu
Memleketinin her köşesi cennet. http://duzce.edu.tr/yonetim-bilisim-sistemleri ailesi olarak bu ülkeye hizmet eden herkese teşekkürü borç biliriz.
Selman Kaya
BENİM KÖYÜM Baharda şenlenir bağı, bahçesi Kokusu başkadır benim köyümün Unutturur adama gamı, kederi Havası başkadır benim köyümün XXX Akşam olur herkes döner evine Can ...
JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com