Ziyaretçi Defteri

Yetiştirdiklerimiz

Andıklarımız

Resim Albümleri

mezar banner

Geçtiğimiz dönemde eposta üzerinden sürdürülen elektronik telbligat işlemleri için yeni yılda yeni bir platform devreye giriyor. Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) tarafından oluşturulan Ulusal Elektronik Tebligat Sistemi, 1 Ocak 2019'dan itibaren, gerçek veya tüzel kişiler için yeni bir sisteme geçiyor. 1 Ocak 2019'dan itibaren, tebligat adresleri hem çevrimiçi olarak hem de PTT merkezinden alınabilecek.

Bununla birlikte PTT, sistemin e-Devlet'e olan entegrasyonu konusunda da ilgili çalışmalarını tamamladı. Buna göre e-Devlet şifresi bulunan gerçek kişiler, UETS entegrasyonu ile birlikte e-Devlet üzerinden de tebligat gerçekleştirebilecekler. 

PTT, yeni dönemde elektronik tebligat sistemi için kullanıcılardan herhangi bir ücret talep etmeyecek. Bununla birlikte, SMS bildirimi, UETS üzerinde ek arşiv alanı gibi ek özellikler için ücret talep edilmesi söz konusu olabilir. Yeni dönemde mevcut Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) adresinden e-Tebligat hizmeti verilmeyecek. Bu anlamda tebligat işlemleri için UETS'nin kullanılması da zorunlu hale geldi.

Kaynak: www.webtekno.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

  • Abdilli Köyümüzden Resimler (2013)-92
  • Abdilli Köyümüzden Resimler (2013-2) -82
  • 2008 Abdilli Birlik Şenliği-69
  • Mezarlık Duvar Çalışmaları-1

Köyümüzde Yapılan Hizmetler.

Kimler Online

103 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Üye Girişi

Rahmetle Andıklarımız

Son Eklenen Video

Haberler

Ziyaretçiler

Tansu
Yozgatımızın her yeri ayrı cennet. http://www.kaptancelik.com/urun-kategori/celik-halat/ ailesi olarak ziyaret ettik ve çok beğendik.
feyzanur
Sitenizin tasarımı çok şık olmuş. Tebrikler. www.kolaytatlitariflerim.com
Metin Polat
Köyümüz çok güzel herkese ayrı ayrı selamlar. www.metinpolat.av.tr
Onur Kapucuoğlu
Memleketinin her köşesi cennet. http://duzce.edu.tr/yonetim-bilisim-sistemleri ailesi olarak bu ülkeye hizmet eden herkese teşekkürü borç biliriz.
Selman Kaya
BENİM KÖYÜM Baharda şenlenir bağı, bahçesi Kokusu başkadır benim köyümün Unutturur adama gamı, kederi Havası başkadır benim köyümün XXX Akşam olur herkes döner evine Can ...
JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com