xsol bayrak1.jpg

Ziyaretçi Defteri

Yetiştirdiklerimiz

Andıklarımız

Resim Albümleri

** Seyit AKSOY'un Objektifinden Köyümüz Manzaraları 2018 **

2018 08 30 12 56 05İçişleri Bakanlığı tarafından 2 Nisan 2018'de başlatılan "3'ü Bir Yerde" uygulaması geçtiğimiz gün itibarıyla rekor kırmayı başardı. Dün saat 18.00'da açıklanan verilere göre toplam 127 bin 984 belge işleminin yapıldığı belirtildi.

 

İçişleri Bakanlığı'nın Twitter hesabından yapılan açıklama kapsamında rekor kırdığı öğrenilen 3'ü Bir Yerde uygulaması aracılığıyla yeni nesil kimlikler verildi. Vatandaşların yeni ehliyet, pasaport ve kimliklerini almasını sağlayan uygulamanın şimdiye kadar 127 bin kişiye hizmet verdiği aktarıldı.

Beş aylık süreç içerisinde 8 bin 977 pasaport, 15 bin 625 sürücü belgesi ve 103 bin 382 Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı yenilemesi yaptığını dile getiren İçişleri Bakanlığı, bu işlemler için vatandaşları nüfus müdürlüklerine davet etti. Ayrıca dün yapılan açıklamada rekor kırıldığını ifade eden Bakanlık "Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımızı kutluyoruz" notunu düştü.

Her vatandaş için gerekli olan belgeleri elektronik sisteme aktararak kağıt israfının önüne geçen 3'ü Bir Yerde uygulamasında parmak izi ve imza işleminden sonra kurumlara entegre edilen MERNİS üzerinden belgeler alınabiliyordu. Kısa süre içerisinde vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği uygulama kapsamında en çok kimlik kartı yenilendiğini belirtmek gerekiyor.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Köyümüzde Yapılan Hizmetler.

Kimler Online

233 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Üye Girişi

Rahmetle Andıklarımız

Son Eklenen Video

Haberler

Ziyaretçiler

Taşımacılık
Bu Verdiğiniz Güzel Hizmet İçin Teşekkürler.[URL=https://www.torunlarnakliyat.com/]Evden Eve Nakliyat[/URL]
Tansu
Yozgatımızın her yeri ayrı cennet. http://www.kaptancelik.com/urun-kategori/celik-halat/ ailesi olarak ziyaret ettik ve çok beğendik.
feyzanur
Sitenizin tasarımı çok şık olmuş. Tebrikler. www.kolaytatlitariflerim.com
Metin Polat
Köyümüz çok güzel herkese ayrı ayrı selamlar. www.metinpolat.av.tr
Onur Kapucuoğlu
Memleketinin her köşesi cennet. http://duzce.edu.tr/yonetim-bilisim-sistemleri ailesi olarak bu ülkeye hizmet eden herkese teşekkürü borç biliriz.

Abdilli Köyü Resim Albümü 2013

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com