xsol bayrak1.jpg

Ziyaretçi Defteri

Yetiştirdiklerimiz

Andıklarımız

Resim Albümleri

** Seyit AKSOY'un Objektifinden Köyümüz Manzaraları 2018 **

smart traktorMassey Ferguson çiftçilerin iş yükünü azaltan, yakıt tasarrufu sağlayan, verimliliği artıran, güvenilir ve ileri teknolojiye sahip traktörlerini Konya Fuarında sergiledi...

Massey Ferguson’un traktör grubundan 58 BG gücündeki MF 2625 Standart, F ve GE versiyonları ile 100-130 BG segmentine yeni katılan Global MF 5700 serisi, 120-200 BG segmentinden MF 6700 S serisi traktörler ilk kez çiftçiler ile fuarda buluştu.

Tarımda Teknolojinin rolü arttı
Tarımın, teknolojiyle kalkınmasında ve çiftçinin refah seviyesinin arttırılmasında önemli bir görev üstlendiğini söyleyen AGCO Pazarlama Müdürü Özlem Aşcı “ Fuse Teknolojileri stratejisi, çiftlik operasyonlarını daha verimli kılmaya yarayan hassas tarıma olanak sağlayıp, kablosuz bağlantı ile arıza tespit hizmetleri yoluyla genel çiftlik işlerini iyileştirirken arıza süresini de en aza indiriyor” dedi.

mf konya fuari3

En yüksek manevra kabiliyetine sahip 200 hp traktör
Massey Ferguson Paris'teki SIMA Fuarında, orta-güç segment traktör kategorisinde MF 6718 S ile 2017 Yılın Traktörü Ödülü kazandı.

MF 6718 S'nin olağanüstü güç-ağırlık oranının anlamı özellikle nakliye işleri için uygun olduğudur. Boyutuna göre taşıdığı yük düşünülünce, yolda çok güçlü bir performans sergiliyor.

Yeni dayanıklı orta hizmet tipi MF 2625 model traktör

smart traktor
Dayanıklılığı, kolay manevra kabiliyeti ile birleştiren, 3 silindirli, 57 HP MF2625, çift veya tek çekişli olarak sipariş edilebilecek. Massey Ferguson’lar da kullanılan, güvenilir, yakıt ekonomisi ve performans göstererek kendini kanıtlamış bileşenlerin kullanıldığı traktör, 12X4 şanzıman ve yandan vitesi ile kısmi senkronize şanzıman kullanılması sebebiyle kullanım kolaylığı sunmaktadır

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Köyümüzde Yapılan Hizmetler.

Kimler Online

129 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Üye Girişi

Rahmetle Andıklarımız

Son Eklenen Video

Haberler

Ziyaretçiler

Tansu
Yozgatımızın her yeri ayrı cennet. http://www.kaptancelik.com/urun-kategori/celik-halat/ ailesi olarak ziyaret ettik ve çok beğendik.
feyzanur
Sitenizin tasarımı çok şık olmuş. Tebrikler. www.kolaytatlitariflerim.com
Metin Polat
Köyümüz çok güzel herkese ayrı ayrı selamlar. www.metinpolat.av.tr
Onur Kapucuoğlu
Memleketinin her köşesi cennet. http://duzce.edu.tr/yonetim-bilisim-sistemleri ailesi olarak bu ülkeye hizmet eden herkese teşekkürü borç biliriz.
Selman Kaya
BENİM KÖYÜM Baharda şenlenir bağı, bahçesi Kokusu başkadır benim köyümün Unutturur adama gamı, kederi Havası başkadır benim köyümün XXX Akşam olur herkes döner evine Can ...

Abdilli Köyü Resim Albümü 2013

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com