Ziyaretçi Defteri

Yetiştirdiklerimiz

Andıklarımız

Resim Albümleri

mezar banner

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, pek çok alanda kullanımı olan kenevir üzerinde araştırma yaptıklarını, yerli otomobil bataryasında kenevirden faydalanacaklarını açıkladı. Ekimler yapıldı, çalışmalar başladı.

guverli120013.02.2018 tarihli ve 30331 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında Yönetmeliğin 17 nci maddesinin 1 i​nci fıkrası “İkinci el motorlu kara taşıtı alım satımında ödemenin nakit yapılması halinde taşıtın satış bedeli, Bakanlıkça yetkilendirilen kuruluş tarafından taşıt mülkiyeti ile satış bedelinin eş anlı el değiştirmesini sağlayacak şekilde oluşturulan elektronik sistem üzerinden ödenir." ​şeklindedir.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, muayeneleri yapılan ve uygun olduğu tespit edilen LPG’li araçların AVM otoparklarına girebileceğini duyurdu. Bunun için otoparkları uygun olan AVM’ler seçilecek.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 21 Eylül itibarıyla başlayacak ehliyetler ile kimlik kartlarının birleştirilmesi projesinin lansmanında konuştu. Kimlik kartlarındaki çiplerde 5 alan bulunduğunu söyleyen Soylu, bunların dördünü kullanmak istediklerini ifade etti.

2Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın da bahsettiği Sağlık Bakanlığı'na bağlı koronavirüs bilgilendirme sayfası hizmete girdi. Siteyi ziyaret eden kişiler, toplam vaka sayısından koronavirüse dair sıkça sorulan sorulara kadar pek çok şeye ulaşabiliyor.

korona virusCorona virüsü nedir? Çin'de ortaya çıkan ve dünyaya yayılmasından korkulan corona hastalığı belirtileri nelerdir, nasıl bulaşır? İşte detaylar. Korona virüsü ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. SARS virüsünün bir kuzeni olan ve ilk olarak Çin’de ortaya çıkan Corona Virüsü (Coronavirus), salgının Aralık ayında Çin'in Wuhan kentinde başlamasından bu yana yüzlerce kişiyi enfekte etti.

  • Abdilli Köyümüzden Resimler (2013-2) -99
  • 2009_Abdilli_Birlik_Senligi-19
  • 2008-1-AbdilliBirlikSenligi-17
  • 2008 Abdilli Birlik Şenliği-91

Köyümüzde Yapılan Hizmetler.

Kimler Online

124 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Üye Girişi

Rahmetle Andıklarımız

Son Eklenen Video

Haberler

Ziyaretçiler

Tansu
Yozgatımızın her yeri ayrı cennet. http://www.kaptancelik.com/urun-kategori/celik-halat/ ailesi olarak ziyaret ettik ve çok beğendik.
feyzanur
Sitenizin tasarımı çok şık olmuş. Tebrikler. www.kolaytatlitariflerim.com
Metin Polat
Köyümüz çok güzel herkese ayrı ayrı selamlar. www.metinpolat.av.tr
Onur Kapucuoğlu
Memleketinin her köşesi cennet. http://duzce.edu.tr/yonetim-bilisim-sistemleri ailesi olarak bu ülkeye hizmet eden herkese teşekkürü borç biliriz.
Selman Kaya
BENİM KÖYÜM Baharda şenlenir bağı, bahçesi Kokusu başkadır benim köyümün Unutturur adama gamı, kederi Havası başkadır benim köyümün XXX Akşam olur herkes döner evine Can ...
JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com