Ziyaretçi Defteri

Yetiştirdiklerimiz

Andıklarımız

Resim Albümleri

senlikbanner

  • Mezarlık Duvar Çalışmaları-37
  • 2008 Abdilli Birlik Şenliği-12
  • 2019 Abdilli Köyü 3. Şenlik Resimleri-36
  • Açıklama: 2019 Abdilli Köyü 3. Birlik Şenligi Resimleri
  • Seyit AKSOY'un Objektifinden Köyümüz Manzaraları (2018)-19

Muammer Ali Temur

Köyümüze atanan yeni cami imamı görevine başladı. Boğazlıyan Müftülüğü tarafından ataması yapılan İmam Muammer Ali Temur'a ilk görev yeri olması nedeniyle kendisine meslek hayatında başarılar dileriz. Köyümüz içinde hayırlı olmasını temenni ederiz.

 

 

 

 

 

İmam Muammer Ali Temur'un Özgeçmişi,

     20.07.1993 Kayseri/Tomarza doğumluyum. İlk öğrenimimi babamın görev yaptığı yerlerde köy okullarında okudum Ortaokulu Tomarza Y.İ.B.O'da bitirdim. Kayseri'nin Develi ilçesindeki Anadolu İmam Hatip Lisesinden mezun oldum. 2012-2013 yıllarında 6 ay vekil imam hatiplik yaptım. 2,5 yıl özel sektörde çalıstım özel bir kuran kursunda 1 yıl yüzüne ve ezber kuran ve hitabet eğitimi, 2 yıl Arapca ve dini eğitim aldım.
     DHBT sınavınde iyi derece alınca işkur kanalıyla 9 ay imamlık yaptım. İlahiyat Önlisans mezunuyum. 2018 yılında yapılan imam alımı sınavlarına katıldım. Yozgat Bogazlıyan Abdilli köyüne atandım. Halen burada görev yapmaktayim. Evli ve bir çocuk babasıyım.

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Köyümüzde Yapılan Hizmetler.

Kimler Online

451 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Üye Girişi

Rahmetle Andıklarımız

Son Eklenen Video

Haberler

Ziyaretçiler

Tansu
Yozgatımızın her yeri ayrı cennet. http://www.kaptancelik.com/urun-kategori/celik-halat/ ailesi olarak ziyaret ettik ve çok beğendik.
feyzanur
Sitenizin tasarımı çok şık olmuş. Tebrikler. www.kolaytatlitariflerim.com
Metin Polat
Köyümüz çok güzel herkese ayrı ayrı selamlar. www.metinpolat.av.tr
Onur Kapucuoğlu
Memleketinin her köşesi cennet. http://duzce.edu.tr/yonetim-bilisim-sistemleri ailesi olarak bu ülkeye hizmet eden herkese teşekkürü borç biliriz.
Selman Kaya
BENİM KÖYÜM Baharda şenlenir bağı, bahçesi Kokusu başkadır benim köyümün Unutturur adama gamı, kederi Havası başkadır benim köyümün XXX Akşam olur herkes döner evine Can ...
JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com